Obydlí jako z cukru

Máte rádi, když můžete bydlet ve svém? Zvažujete právě otázku bydlení? Kam se podít? Co zvolit? Láká Vás představa, že byste mohli bydlet ve vlastním domě? Pak si tuto možnost klidně zvolte, pokud po tom opravdu toužíte. Nenechejte se nikým odradit, vždyť výstavba obydlí může být tak jednoduchá. Obzvláště, pokud si celý objekt necháte postavit. Jenomže to bude stát několik desítek milionů, říkáte si? To nemusí být pravda, pokud zvolíte typ obydlí ve formě mobilního domu. Ten Vám přivezeme už připravený, nachystaný a dokonce si u mnohých parametrů můžete vybrat podle vlastního uvážení design, typ nebo vzor. K dispozici je celý vzorník různých produktů, které můžete na zakázku měnit, pokud si necháváte obydlí vyrábět jako úplně nové.žena má čaj v ruce a pije a přitom se dívá na notebooku na web

  • Vybírat můžete typy oken, dveří, dřevěné fasády, barev, podlahy, vnitřních stěn, vchodových dveří, krytiny, sidingu neboli základního vnějšího obložení domu, kerrafrontu neboli fasádního panelu a dokonce můžete měnit a volit si i barvu nábytku a to v případě, že zvolíte objekt, který má být vybaven i nábytkem. Ano, i tato možnost je reálná. Objekt můžeme přivést i s nábytkem, čili hotový a naprosto kompletní, připravený k okamžitému bydlení. Zkrátka dobře, to je bydlení jako z cukru, bez starostí a za velice nízké ceny.

Obrazovka plná malých čtverečků s fotografiemi lidí

Technické parametry

U každého domu je možné vybrat si z několika druhů vybavení a technických podkladů jako jsou okna, dveře, stěny a podobně. Nyní se podrobně podíváme na některé z nich.
Nedílnou součástí objektu jsou i vnitřní stěnové panely Lavaro house. Vnitřní stěnové panely jsou z PVC. Tato úprava je vynikající z pohledu estetiky a designu ale i s ohledem na její praktické vlastnosti. Snadno se povrchy udržují v čistotě a dokonce je můžete nechat vyměnit. Například v případě, že by nějakým nedopatřením došlo k jejich poškození. Vybírat si můžete z druhů:


  • Canvas
  • Fil
  • Linea
  • Magic
  • SetaTisíc lidí, tisíc chutí
Jistě znáte to pořekadlo, že každý máme jiné chutě. Stejně tak je to s názory a našimi vlastními vizemi. Něco, co se nám líbí, jinému připadá docela obyčejné a naopak, něco, co my považujeme za scestné, připadá druhému jako naprosto normální. Proto je k dispozici vzorník, abyste si mohli i toto obydlí více přizpůsobit Vašim představám.