Speciální brýlová skla do vašeho auta

Nemusíte být profesionální řidič. Stačí, když za volant sedáte třeba jen o víkendu, když s rodinou vyrážíte na chatu či chalupu. Radujete se, jak si s rodinkou užijete krásné slunné dny. Než se ale vydáte na cestu, měli byste zvážit, zda si nepořídíte brýle se speciálními skly, které jsou určeny právě pro řidiče.

Při řízení se každému řidiči vyplatí, když má optimální podmínky pro pohodovou jízdu. Řízení samo o sobě je velkou zátěží pro oči.A co teprve, když vám sluneční paprsky míří přímo do očí! To vyžaduje nemalou dávku pozornosti. Sluníčko zapříčiní zhoršené světelné podmínky, při kterých se hůře odhaduje vzdálenost nejen vám, ale všem účastníkům silničního provozu.

ANTIREFLEXNÍ ÚPRAVA
Na takovéto nepříjemné vlivy se dá ale snadno připravit. Stačí si pořídit brýle, které mají speciální povrchovou úpravu, která odráží světlo nežádoucích vlnových délek, které by vás jinak velmi oslňovalo. Čočky s antireflexní úpravou dokážou nepříjemné oslnění zredukovat až o polovinu. Antireflexní vrstva slouží k ostřejšímu, jasnějšímu a zřetelnějšímu vidění. Odstraňuje oslnění od slunce, ale také rušivé odlesky protijedoucích automobilů, sněhu, vody a dalších lesklých ploch.

SAMOZABARVOVACÍ SKLA
Není žádnou novinkou, že čočky brýlí se dají sami zabarvit. Ztmavení slouží pro komfortní vidění a maximální zrakovou pohodu. Samozabarvovací čočky jsou natolik inteligentní, že rozpoznají změny počasí, oslňující světla i další rušivé podněty, a patřičně na tyto změny reagují. Čočky se dokonce zbarvují i uvnitř automobilu, což ocení nejeden řidič.

Pokud chcete jezdit bezpečně, ochránit sebe, svou rodinu i ostatní řidiče před případnou kolizí, a také dopřát svým očí při řízení komfort, pořiďte si tyto brýle. Uvidíte, že neprohloupíte.
Tato speciální brýlová skla nejenže uleví vašim očím, ale především s nimi budete řídit mnohem bezpečněji.