Nákupy s osobním stylistou

Osobní stylista není jen pro hvězdy na červeném koberci. Jeho práce spočívá v poradenství v oblasti mody a stylu jak se oblékat. Službu, která sice není ještě tak moc známou, ale i tak ji už využívá spousta žen. A ty si ji nemohou vynachválit. Služba je zpoplatněna, ale záleží od každého stylisty, jak si cení svou práci, proto tedy najdete různé ceny pohybující se od 800 do 3600 Kč. A pro koho je služba osobního stylisty vhodná?
modelka na schodech
Ø  Pro všechny co chtějí změnit svůj šatník a nosit pouze kousky padnoucí k jejich postavě
Ø  Pro všechny co si chtějí zvednout sebevědomí
Ø  Pro všechny fanoušky posledních módních trendů a chtějí se vyvarovat módním přešlapům
Ø  Pro všechny, které čeká důležitá schůzka, událost v životě nebo pracovní pohovor
Ø  Pro každého koho baví móda a chce jít s dobou ve správném stylu
 ramínka na tyči

Jak probíhají nákupy s osobním stylistou?

 
Nákup s osobním neboli módním stylistou byste si měli užívat. Měl by to být pro Vás den plný nových poznatků, příjemně stráveného času a přidanou hodnotou je, že si domů donesete pouze kousky, které jsou určené pro Vaši postavu a budou Vám lichotit. Díky této službě se naučíte módní kousky kombinovat a také se dozvíte jaké barvy nosit nebo kterým se rovnou vyvarovat. Stylista s Vámi nejprve projde cíl služby. Jako další krok spolu projdete Váš šatník a poradí Vám jak ho zjednodušit, zpřehlednit. A posledním bodem je, že spolu vyrazíte na asistovaný nákup. Zde Vás stylista zavede do předem vytipovaných obchodů a naučí Vás nakupovat kousky, které Vám budou pasovat. Vy tak pro další nákupy ušetříte nejen čas, ale i peníze.
 nákupní taška

Stylista pro pány

 
Módního stylistu nevyužívají pouze ženy, ale také i muži. Ať už jsou štíhlí, baculatí, malí nebo velcí i oni chtějí mít přehled v módním průmyslu. Stylista jim vybere střihy, které jim bude perfektně sedět na schůzku, do města nebo třeba do práce. A jak je známo mnoho mužů nemá rádo nakupování. Proto stylisté nabízejí i službu nákup do domu bez starostí a stresů z plných obchodních center.