Tipy na super oslavu narozenin


Každý rok se řeší to samé. Jak udělat skvělou oslavu narozenin, aby se bavily jak babičky a dědečkové, tak naše i děti sourozenců. Není to nic jednoduchého. Každou generaci baví něco jiného a pod pojmem zábava a pěkně strávený čas si každý představí něco jiného. Děti zaujmete jakoukoliv jobovkou, hrou, skákačkou či nějakým představením, do kterého se zapojí. Prarodiče se zase rádi pokochají fotkami vnoučat a porozpráví se o životě nesmrtelnosti brouka se všemi zúčastněnými. Toto vše, ale musíte dát do jednoho celku a zajistit si tak nálepku dobrého hostitele.
narozeninové cupcaky


Kdy to bude


Je důležité si uvědomit, kdy bude ten nejlepší čas na vaši párty. V potaz musíme vzít spací návyky dětí (dle věku). Dále se zamyslete nad povoláním svých přátel a rodiny, tedy těch pozvaných, a zjistěte, zda majívšichni druhý den volno. Není nic horšího než druhý den po oslavě vstávat do práce. Logicky se nejvíc hodí pátek či sobota. Avšak ani den před státním svátkem, tedy dnem volna, není k zahození, byť by to bylo vprostřed týdne.
limetkové cupcakes


Správný výběr hostů


Nikdy, nikdy nezvěte do uzavřené místnosti osoby, které se nemají v lásce. Nedopadne to dobře. Pokud máte v rodině rozvedené páry, co se nemusí, uvažte, kterou polovinu pozvete. V tomto případě je možná nejlepší uspořádat oslavy dvě. Děti si rády pohrají s jinými dětmi, zajistěte, aby na oslavě nějaké byli. Nejlépe stejného věku. Nebo aspoň tetička či strýček, který se jim bude neustále věnovat. Není nic horšího než mrzuté a znuděné dítě.


Zábava


Zábava začíná už u pozvánky. Už tu vytvořte v určitém stylu a napovězte hostům, oč půjde. Velice oblíbené jsou tematické oslavy. Ty baví každého. Zkuste party ve stylu oblíbeného filmu. Podle toho vytvořte zábavu. Hrajte hry, jako Kdo jsem, Nejlepší převlek nebo Tanec ve stylu hlavního hrdiny. K dobré zábavě neodmyslitelně patří dobrá hudba. K tomu potřebujete kvalitní zvuk a ty vám zajistí reproduktory Bose.

 


Jídlo, jídlo, jídlo … a drink


Taky už máte po krk guláše a chlebíčků? Zkuste něco jiného. Nového. Neokoukaného. Nikoho nebaví nudné jídlo. Všichni si rádi pohrají se svými chuťovými pohárky a okusí něco nového. Výjimkou jsou děti. Tam vsaďte radši na klasiku. Ale pro dospělé, hurá do toho.