Přípravek na čištění vody v bazénu ve formě praktických tablet

Mít doma bazén je sen mnohých z nás. Už ho máte, ale zatím nevíte, co všechno k němu ještě budete potřebovat? Těch maličkostí okolo se najde spousta, ale nic se nemusí přehánět. Bohatě postačí, když si zakoupíte pár nezbytných a důležitých produktů a můžete se po celé léto těšit z krásného slunečného počasí a také z koupání ve vašem novém domácím zahradním bazénu.

Nechcete složitě odměřovat tekuté přípravky? V tom případě jsou vhodným řešením tablety do bazénu. Jejich snadné dávkování si zamiluje každý a to za velice krátkou dobu. Jedna tableta obsahuje vše, co v jedné dávce potřebujete, takže máte na nějakou dobu hotovo a splněno. Pak jenom stačí přidat další a nechat vodu vyčistit.

voda bazén

Přípravky navíc obsahují spoustu účinných látek. Ty multifunkční plní hned několik důležitých úloh. Zejména vodu dezinfikují. Stabilizují její hodnoty chloru, který doplní patřičným množstvím, dále také upravují hodnoty pH, aby voda byla nejenom na pohled čistá, krásná a průzračná, ale abychom se v ní také mohli běžně koupat, aniž bychom měli na těle červené skvrny, mapy, vyrážku nebo nás voda na kůži dráždila.

bazén kostky

Přípravky samozřejmě také likvidují počáteční růst bakterií, řas a sinic. Všechny tyto bazénové neduhy jsou pro vodu škodlivé a pro naše tělo samozřejmě také, ale není se předem čeho obávat, pokud přípravky dávkujete pravidelně po dobu celé koupací sezóny v létě, pak se ani řas nebo sinic nemusíte bát. Voda zůstane čistá a průzračná i nadále. A v neposlední řadě nejenom, že zamezuje jejich vzrůstu a růstu, ale také zabraňuje jejich opětovnému narůstání nebo vytváření. Řasy prostě v bazénu nemají co dělat, není tam pro ně místo, takže si užívejte jenom průzračně čistou vodu i nadále a to díky multifunkčním přípravkům.

Navíc je dávkování opravdu praktické. Nepotřebujete k tomu dalších deset přípravků, ale postačí jeden, například ve formě 5v1, který obsahuje vše základní, co voda potřebuje, abyste ji přes léto udrželi v čistotě.