Nábytek, který se hodí do každého prostoru

Všichni, až na výjimky řešíme problém s nedostatkem úložných prostor v bytě. Ať už se jedná o dětský pokoj, ložnici, nebo obývací pokoj, stále máme spoustu věcí, které potřebujeme schovat tak, abychom o nich měli přehled a byly vždy po ruce. Jako jedno z řešení se nabízí skříně, které ale mnohdy svou mohutností a výškou nevyhovují daným prostorám. Mnoho lidí také používá plastové kontejnery a kartonové krabice, jejichž vzhled často ruší celkový pohled na zařízení pokoje a druhým negativním aspektem je zejména u krabic jejich krátká životnost. Pokud chcete opravdu využít i ten nejmenší prostor šikovným kouskem nábytku, pořiďte si, vyrobené z masivního dřeva i z lamina v různých dekorech a cenových relacích.
Ložnice-detail černé vysoké komody
Pro vyznavače klasického stylu jsme připravili tři typy masivních bukových a borovicových komod, s možností moření v dalších odstínech ořech a wenge. Jedná se o stabilní a pevný kus nábytku, který vám bude sloužit bez úhony celá léta. Povrch je ošetřen zdravotně nezávadným lakem, který je v souladu s předpisy EU. Na tyto výše jmenované produkty se momentálně vztahuje sleva 31 % s dopravou zdarma a možností nákupu na splátky.
V nabídce se setkáte také s komodami, vyrobené v minimalistickém stylu, který je dnes v interiéru žádán. Naleznete zde výrobky z lamina s širokou škálou možností volby odstínů dřeva a počtem zásuvek. Nabízí se varianty v provedení lesku, nebo kombinace lesk/mat s různými typy úchytek, nebo jejich úplnou absencí, což je trend posledních let. I u těchto kusů se setkáte se zajímavými slevami, dopravou zdarma možností nákupu na splátky a jeho smontování.
Komoda pro dětský pokoj s pootevřenou zásuvkou, z níž vykukují dva plyšáci
Využijte naši akční nabídku a pořiďte si do bytu nepostradatelný, rozměrově ideální kus nábytku, který dokonale doladí interiér a současně skryje a přehledně udrží vše, co je třeba.