Láká vás adrenalin? Vyzkoušejte únikovou hru!

Hledáte adrenalin a jste z Hradce Králové? Láká vás dobrodružství a řešení hlavolamů? Rádi se bojíte? Už jste někdy v životě vyzkoušeli únikovou hru? Pokud ne, je ten nejvyšší čas! Právě úniková hra vám zajistí zážitek, na který do konce života nezapomenete! Jedinečná úniková místnost v Hradci Králové enigmaescape.cz vám přinese zážitek, který jinde nezažijete!skrytý otvor.jpg
Chcete svým kolegům nebo zaměstnancům dopřát jedinečný zážitek? Plánujete rozlučku se svobodou a hledáte to pravé místo? Chcete pobavit sebe a svou rodinu? Pokud ano, vyzkoušejte naši únikovou hru. Zažijete 75 minut, během kterých budete muset řešit zapeklité hádanky, hlavolamy, budete nacházet skryté předměty a stopy, které vás nasměrují až ke konci. Zaručujeme vám, že zažijete chvíle plné emocí a strachu!
Rádi zapojujete logické myšlení? Pokud ano, vyzkoušejte naši speciální únikovou hru Dvojitý agent. V této hře budete muset zjistit, kdo je ve skutečnosti váš kolega. Je to opravdu ten, za koho se vydává, nebo je to úplně někdo jiný?
Hledáte originální dárek, kterým byste potěšili své blízké? Darujte únikovou hru a povzneste tak narozeninový den na jinou úroveň. Bavit se bude nejen obdarovaný, ale i vy.únikový východ.jpg
Potěšte své kolegy, zaměstnance, přátele nebo rodinu! Zažijete chvíle plné dobrodružství a tajemna. Ponořte se do hry naplno a soustřeďte se pouze na strhující hru. Zapomeňte na dění tam venku! Ve dvou až pěti členném týmu budete čelit záhadám, které jste ještě nezažili.
Cena jedné hry se odvíjí podle počtu osob v jedné skupině. Úniková hra je vhodná pro osoby starší 15ti let, pro mladší pak v doprovodu dospělé osoby.
Zažijte chvíle, na které nikdy nezapomenete! Vyzkoušejte únikovou hru a pojďte se bát s námi! Starosti nechejte za dveřmi a ponořte se plně do strhující atmosféry únikové hry plné strachu a adrenalinu.