Hraní her je v současnosti „in“


Pokud patříte mezi lidi, kteří sledují aktuální trendy a to, co je pro všechny kolem největším potěšením a výplní jejich volného času, jistě jste nepřehlédli, že se mnoho z nich zajímá o hry, které jsou teď nejvíce v popředí. Už dávno nelze považovat stolní hry za jediné, při kterých se sejde mnoho přátel a zabaví se při nich v době, kdy nemusí řešit povinnosti kolem sebe.
Moderním pojetím zábavy se stala i hra zvaná lasergame,která se může pochlubit tím, že se při ní pořádně zapotíte, možná si trochu i zasoutěžíte a docílíte toho, že si užijete den plný smíchu a pohodové atmosféry.

DSC8052

Hry jsou určené pro všechny

Jestli máte obavy z toho, že vám je tento moderní způsob zábavy neznámý a nevíte, jak lasergame hrát a co v ní dělat, je načase zkusit si hru, která je vhodná pro všechny začátečníky. Máte na výběr z her, kterých je celkem jedenáct, ovšem zpočátku je dobré vybrat si tu, která pro vás nebude tolik náročná.
Se svým týmem si tak užijete legraci a přátelskou válku s vestou, která zachytí laserový paprsek vašeho protivníka, ale i se zbraní, kterou není těžké ovládat. A pokud budete šikovní, vyjdete z ní jako vítěz.
Všechny typy her se můžou odehrávat ve dvou arénách, které jsou pro vás připravené tak, aby bylo možné najít nejen vhodnou pozici k útoku, ale i úkryt, ve kterém vás nikdo čekat nebude.Překvapte všechny tím, že budete vynalézaví a budete se pohybovat tak, aby nebylo možné vás zasáhnout.

lasergame_aztec04

Fantastické odreagování pro firmy

Jestli vás tato akce s laserem uchvátí už po první návštěvě, kterou podniknete s vašimi přáteli, neváhejte o tom říct i kolegům z práce. Můžete se vzájemně lépe poznat i z jiného úhlu a v jiném prostředí než pouze v práci. Odpočiňte si a zapomeňte na chvíli na všechno, co vás ve vašem zaměstnání čeká a zorganizujte akci, které se zúčastní i nadřízení.
Všichni jistě ocení nápad, se kterým přijdete a konec konců i výsledek, který vám odlehčená společná akce přinese. Ve vašem zaměstnání tak nebude kolovat žádné napětí, a i díky zábavě, která je neformální a dobrodružní, budete mít kolem sebe přátelský kolektiv, se kterým se vám bude dobře pracovat.