Dům pro každého

Mobilní domky si získaly v posledních letech mimořádnou oblibu. Jejich nabídka je opravdu široká, od sezónních chatek až po celoročně obývané domy, které se vyrovnají svými vlastnostmi zděným domům či dřevostavbám. Tady je několik důvodů pro jejich pořízení.
minimalistická ložnice

Výhodná cena

Co vás určitě potěší, je cenová dostupnost. Cenu můžete volit podle svých nároků i finančních možností, a navíc na spotřebitelský úvěr, bez nutnosti hypotéky. Sníží se také o náklady na stavební povolení nebo základovou desku.

Rychlá dostupnost

Nechcete čekat na vyřízení stavebního povolení, ohlášení nebo kolaudaci? Neláká vás zdlouhavý proces stavebních prací? Většina mobilních domů je skladem, a tedy ihned k mání. Délka stavby u mobilních montovaných dřevostaveb od zadání až po dokončovací práce se pohybuje v řádu týdnů.
tv proti posteli

Veškerý komfort

Mobilheimy poskytují pohodlí, jaké byste od bydlení na kolech nečekali. Rozměry dřevěných domů odpovídají bytům v paneláku. Pokud nemáte zrovna čas nebo chuť shánět a zařizovat, kompletní vybavení vás zbaví starostí, jaké zařízení si vybrat.

Mobilita

Ideální je mít vlastní pozemek, ale bydlení svých snů můžete uskutečnit i na pronajaté ploše. Snadné přemístění je výhodou pro všechny, kteří se nechtějí natrvalo usadit nebo je pracovní povinnosti zavedou do jiného kouta republiky.

Úsporný provoz

Koncepce nízkoenergetických domků vede k tomu, že náklady na jejich chod jsou nízké oproti klasickým domům. Samozřejmostí jsou perfektní izolace, plastová okna nebo dokonalý systém vytápění.

Variabilita

Mobilní domy mohou sloužit jako rekreační objekty, které svým vzhledem velmi dobře zapadají do okolní přírody. Hledáte řešení dočasného bydlení při stavbě domu? Mobilní zateplené dřevostavby se mohou stát jak sezónním, tak trvalým bydlením.

Je tedy jen na vás, abyste si vybrali .