Zjednodušte si život

Také už máte dost každodenního zápasu s garážovými vraty? Ztrácíte drahocenný čas při ranním odjezdu do práce přebíháním mezi autem a vraty, které vám navíc vítr neustále přivírá? Jednoduché řešení je při tom na dosah. Jde o instalaci , jejichž neocenitelné výhody poznáte okamžitě po jejich osazení. Náš obchod se zabývá prodejem a případnou montáží nejenom sekčních a rolovacích garážových vrat, ale také dodáváme průmyslová vrata v sekční, či rychloběžné variantě se vstupem, s plnou plochou, nebo s průhledem. Na tento typ vrat je kladena vysoká zátěž s ohledem na množství průjezdů a potažmo časté otvírání a zavírání.
Detail ruky na volantu auta
Proto je jejich rám i spoje zesíleny a zesílená je taktéž jejich izolační vrstva. U tohoto produktu nabízíme vlastní instalaci, následný servis provázející jeho záruku. Dalším, námi nabízeným a zákazníky velmi vyhledávaným produktem jsou vjezdové brány, jejichž výplně mohou tvořit ocelové profily, plastové, nebo dřevěné plotovky a další komponenty. Toto zařízení můžete jednoduše ovládat pomocí elektřiny, nebo mechanicky. Jeho pohyb je možný posuvem po kolejnici, nebo se otvírá klasickým křídlovým pohybem. Výběr každého zařízení vždy záleží na velikosti okolního prostoru. Ke každému typu vámi vybraného zařízení také nabízíme příslušenství a kvalitní bezporuchové pohony, které se jednoduše programují.

Rodinný dům s dvojitými garážovými vraty

Pokud jste se rozhodli pro některý z jmenovaných typů zařízení, vyplňte poptávkový formulář na našich stránkách a my se vám budeme obratem věnovat. Spojit se s námi můžete i telefonicky. Na stránkách naleznete také ještě další zajímavé, a v současnosti žádané produkty. Vybírejte kvalitu za příznivé ceny s možností montáže do sto kilometrů v okolí Prahy. Vybírejte jako již šest set spokojených zákazníků před vámi!