To pravé překvapení pro každého muže

Výběr vhodného dárku pro muže je vždy tak trochu problémem, obzvláště, pokud musíte za tímto účelem obejít spoustu obchodů, abyste se alespoň mohli něčím inspirovat. Jestliže se radíte navíc kolektivně s rodinou, nebo kolegy z práce, o to je pak situace složitější, protože co člověk, to jiný nápad. Náš obchod nabízí řešení, které vám vytrhne trn z paty. Až k Vám domů dopravíme do druhého dne úžasné dřevěné bedny opatřené páčidlem nutným k jejich otevření a také číslem, vztahujícím se k počtu let dotyčného oslavence. A jaký obsah můžete například v těchto stylových bednách najít?Muž s radostným a překvapeným výrazem ve tváři
-BEDNA PRO PIVAŘE (šest druhů světových pivních unikátů v lahvích, nerezový půllitr, stylový otvírák, podtácky a skvělé pochutiny vhodné k pivu)
-BEDNA PRO KAFAŘE (osm druhů výběrových zrnkových káv, pocházejících ze známých světových plantáží, čokoláda-kávová zrna a ledová káva)
-BEDNA PRO GURMÁNA (obsahuje mimo jiné kvalitně a stylově zpracované masové konzervy a paštiky z vepřového, králičího masa a zvěřiny)
-BEDNA PRO MASOŽRAVCE (i zde najdete kvalitní, převážně české produkty od výrobců, kteří dbají na perfektní zpracování bez chemických konzervantů. Jsou to například hovězí a vepřové maso v konzervách, jelení paštika a uherák. Navíc k nim přibalíme skvělé grilovací omáčky) Dvě sklenky naplněné šampaňským
-BEDNA PRO VOUSÁČE (potěší každé muže, pyšnícího se jakýmkoliv střihem vousů, k jehož úpravě jistě využije luxusní shavettu, extra ostré žiletky, gely na holení a šampón na vousy)
-BEDNA PLNÁ ČOKOLÁDY (pro ty z mužů, kteří ujíždějí na této pochoutce máme tu nejkvalitnější čokoládu ve všech možných formách. Od tabulkové, přes rozpustnou, v podobě pralinek, až po lahodný krém.
Navštivte náš internetový obchod a vyberte si z desítek různých variant beden a dalších zajímavých dárků určených pro muže všech zájmů a věkových skupin. Využijte našich momentálních slev na každé balení.