Pomůžeme Vám udržet bazén ve vysoké kvalitě

Úprava PH vody ve Vašem bazénu je velmi důležitá už při jeho prvním napouštěním. Jelikož tento faktor opravdu hodně ovlivňuje fungování přípravků bazénové chemie a také vliv obsahu Vašeho bazénu na pokožku koupajících, je potřeba provést kontrolu kvality už když tedy poprvé napouštíte bazén.

PH vody můžete zjistit za pomocí kvalitního a spolehlivého testeru, který najdete v naší široké nabídce jak v kapkovém tak i v tabletovém provedení a můžete díky němu kontrolovat nejen PH vody, ale také samozřejmě obsah chloru ve Vašem bazénu, což je také velmi důležitý ukazatel.

Jakmile při kontrole Vašeho bazénu za pomocí testeru zjistíte, že tyto hodnoty nejsou ve stanovených výškách, ihned přistupte k nápravě a to za použití odpovídajícího přípravku pro snížení nebo pro zvýšení PH vody, který také naleznete v naší obrovské nabídce přípravků bazénové chemie a to buď v granulovaném či v kapalném stavu v různě velkých baleních za velmi výhodných cenových podmínek a od světově známých spolehlivých výrobců.

Jak jsme již poznamenali, hodnoty PH vody mohou mít opravdu velký vliv na fungování chlorových přípravků a pokud jsou v nerovnováze, tak se Vám v bazénu mohou začít objevovat nejrůznější povlaky a zelenohnědé řasy, které mohou způsobovat zdravotní potíže plavcům a to byste přece nechtěli. Proto dbejte na to, aby tento faktor byl neustále v rovnováze a provádějte kontrolu za pomocí testeru opravdu pravidelně alespoň jednou týdně a v období větších veder či při velkém využívání bazénu i častěji. S našimi přípravky bude Váš bazén vždy v dokonalé péči.