Nechte se upravit


Jak se o sebe staráte?
Zatímco u žen je běžné že chodí do kadeřnictví a na kosmetiku, případně na nehty a řasy, mužice často zanedbávají. Přitom v dnešní době už salony pro muže rostou jako houby po dešti. Mnohé z nich nabízí pánskou manikúru i pedikúru, a dokonce i kosmetické služby. Pokud je to pro vás už moc, stačí si zajít třeba k nám. Barbershop Dejvice vám nabízí péči o vousy a vlasy. Využijte možnost nechat si upravit vzhled podle vašich představ. A pokud nevíte co chcete, můžete proměnu vašeho vzhledu nechat na nás.

dům barber

Dokážeme udělat z každého muže přitažlivého. Jestli potřebujete změnu vzhledu, zastavte se u nás. Jsme připraveni pomoct vám najít svou novou image. Nikdy není pozdě na to nechat si udělat nový účes nebo dát svým vousům tvar. Jsme tady pro všechny muže, kteří se chtějí líbit nejen sami sobě. Proč se nesnažit vypadat dobře, když je to dnes věc, která by měla být samozřejmá? Nezanedbávejte se a přijďte si vyzkoušet, jaké je to v barbershopu. Jestli jste nikdy v žádném nebyli, budete překvapeni, jak celá návštěva probíhá.

stříhání vlasů

Čeká na vás holič nebo holička, kteří se postarají o to, abyste měli sestřih, který vám bude slušet. Je možné si nechat udělat i účes, který si sami doma neuděláte. Využijte toho že jste u nás a nechte si například vyholit kontury nejen ve vousech, ale i ve vlasech. Je to moderní a vypadá to dobře na muži jakéhokoliv věku. Ukážeme vám jak se starat o vousy, aby byly zdravé a lesklé. Aby bylo dosaženo maximálních výsledků, je potřeba vousy pravidelně mýt a věnovat jim domácí péči. Jen díky tomu si uchovají lesk a zdravý vzhled. Návštěva barbeshopu je ideální pro odpočinek a pro získání mladistvého vzhledu. Podívejte se jak skvěle vypadají muži, kteří do barberu chodí pravidelně. Jsou upravení, vypadají dobře ať je jim 30 nebo 70. a i to je důvod proč k nám chodit.