Mějte konečně dokonalý úsměv díky rovným zubům

Dříve strašák všech dětí, které se nechtěly stát terčem posměchu spolužáků. Dnes vyhledávaná záležitost i u dospělých. Řeč je o rovnátkách. V žádném věku není pozdě na bezchybný úsměv, ať už vám je doporučil lékař ze zdravotního hlediska nebo jste se pro ně rozhodli sami z toho estetického.
Rovnání předních zubů
S druhou variantou má zkušenosti osmadvacetiletá Veronika, maminka tříletého syna Vítka. „Rovnátka na horní zuby byla moje vlastní iniciativa. Neměla jsem žádný velký předkus. Jsem zkrátka jen perfekcionista a chtěla jsem mít i dokonalý chrup. Příhodně jsem využila dobu mateřské dovolené. Ne že bych se za ně styděla, ale pracuji ve styku s klienty a využít čas strávený doma se synem k tomuto účelu se přímo nabízelo,” svěřila se.

Svého rozhodnutí rozhodně nelituje: „Výsledek stojí za to a vlastně to ani moc nebolelo, i když jsem se toho zpočátku trošku obávala,” přiznala mladá žena. Ortodontická léčba u ní trvala přibližně dva roky, jak to obvykle u dospělých pacientů bývá.
Bezchybný úsměv

A není rozhodně jediná starší osmnácti let, která se rozhodla pro vylepšení své vizáže. Rovnátka jsou v kurzu i mezi českými i zahraničními celebritami. Jmenujme například Ewu Farnou, Hanu Mašlíkovou, Toma Cruise, Emu Watson, Beyoncé a Katty Perry. Vzhledem k množství slavných, jako by se pomalu začínalo jednat o módní trend.

Taky zvažujete změnu vzhledu s rovnátky pro dospělé? Objednejte se na vstupní konzultaci k opravdovým odborníkům ve svém oboru PetrOrtho. Vybírat můžete z klasických fixních kovových a barevných rovnátek nebo z moderních průhledných a snímatelných dlah. Spolupracují s těmi nejlepšími zubními lékaři po celé republice. Vše vyřešíte v plně vybavené ordinace a již nemusíte na žádná vyšetření cestovat jinam. Zkušenost mají s pacienty v každé věkové kategorii. K jejich spokojeným klientům se řadí i modelka Vlaďka Řepková Erbová.