Když se chce, tak to jde

Jistě se mezi Vámi najde velká spousta těch, kteří už vyzkoušeli nejrůznější hubnoucí preparáty a různé zaručeně fungující diety, které Vám buď nepřinesly žádný užitek, nebo jste po nich trochu zhubli, ale po čase jste všechno nabrali zase zpátky. My pro Vás máme opravdu zaručený způsob jak dosáhnout svého cíle a zhubnout přebytečná kila bez jo-jo efektu a bez ztráty svalové hmoty a bez vysoké potřeby sportu.

U nás Vám vysvětlíme co je to tak zvaná bílkovinová, ketogenní či proteinová dieta, na čem je založená, jak funguje a jaké procesy při ní probíhají ve Vašem těle. Sestavíme Vám program šitý přímo na míru, tedy na tělo, podle toho, kolik kilogramů potřebujete shodit. Sestavíme Vám jídelníček a dodáme potřebná jídla i na několik týdnů dopředu.

Tento způsob hubnutí pochází z Francie a je vědecky doložený. Nejde o žádné plané sliby, ale o skvělou možnost zbavit se přebytečných nevzhledných tukových polštářků a to jednou pro vždy a také o možnost naučit se dodávat tělu, co potřebuje, tedy naučit se zdravému stravování, které je možné pak dodržovat i nadále.
O co tedy přesně jde? https://www.prodietix.cz/ Vám všechno osvětlí, ale už teď Vám můžeme říct, že tento způsob hubnutí je založený na zvýšeném příjmu bílkovin, kdy tělu odpíráte sacharidy. Jelikož Vaše tělo potřebuje sacharidy pro vytváření energie pro chod celého organismu, tak při jeho nedostatku si začne tuto energii vytvářet z uložených tuků a tím se jich bezpečně zbavujete. Vaše tělo se už po třech dnech od začátku jídelníčku dostane do stavu tak zvané ketózy, díky kterému se zbavuje přebytečného tuku a nepřichází o svalovinu, ta se díky zvýšenému příjmu bílkovin ještě mírně navyšuje. Protože čím více svalů, tím lepší spalování potravy a tím méně uložených tuků.